تولید محتوا 

جدیدا از نوشتن خیلی خیلی زود خسته میشم، نمیدونم چرا، اما امروز به خودم زحمت میدم و این پست رو می نویسم.

این روز ها اسم کووید-۱۹ زیاد به گوشمون می‌رسه. مخصوصا حالا که تو ایران هم شایع شده و دو سه هزارنفری هم قربانی گرفته.

توی این شرایط، سایت ها فعال شدن. هر روز یکی‌ دوتا پستی میذارن. اما عده ای هم هستن که بیست و چهار ساعته پست میذارن؛ اما یه دونه از اون پستای رو خودشون ننوشتن.

یا از سایتای دیگه کپی کردن، یا بخشایی از کتابا رو گذاشتن.

توی این روزا بهتره کتاب بخونیم و سعی کنیم تولید محتوا یاد بگیریم، نوشتن و خوندن باارزشه، خیلی هم باارزشه.

امسال رو برای خودم نامگذاری کردم. سال بازخوانی. میخوام تمام کتابای مورد علاقه ام رو باز خوانی کنم. روزی ۵۰ صفحه، نه یه صفحه بیشتر نه یه صفحه کمتر. علتش هم اینه که حس میکنم وقتی کلاس چهارم، پنجم و شیشم کتاب میخوندم، تقریبا یه روزه تمومش میکردم و آخرشم این میشد که چیزی ازش نمیفهمیدم.

قبلا توی بلاگ حذف شده ام از تندخوانی گفتم؛ اما حالا به این نتیجه زسیدم که تندخوانی فقط به درد خوندن وبلاگ میخوره نه کتاب. 

قرارم اینه که تا آخرین روزی که مدایس تعطیله این وبلاگ رو آپ کنم و بعد از اون سه روز در میون این وبلاگ آپ میشه.

همراهم باشید.

وبلاگ شخصی حبیب آذرگشسب رو ,هم ,یه ,وبلاگ ,خیلی ,تولید ,نه یه ,توی این ,از اون ,تولید محتوا ,این وبلاگمنبع

معجزه نوشتن

ایجاد سایت شخصی

وب نویسی و جملات قصار

ورد پرس یا رز بلاگ

تولید محتوا

محاوره نوشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید بهترین کاغذ دیواری های سه بعدی berwer اتاق برنامه نویسی من عوارض کاشت مو اجناس فوق العاده سجاد میرابوالقاسمی rebekahiavoeo9 Website خرید و فروش آنلاین دوچرخه قابت Teslamedia اجناس فوق العاده